انواع مختلف کورین و کاربردهای آن

متاسفانه به دلایل مختلف، در ایران از اکثر پتانسیل ها و قابلیت های کورین استفاده نمیشود و عموما از این متریال به عنوان صفحه رویه کابینت استفاده میشود. در این مقاله به طور خلاصه بخشی از کاربردهای بی شمار سالیدسرفیس را به منظور افزایش آگاهی عمومی ذکر خواهیم کرد.

کورین در فرودگاه ها و ترمینال های مسافری:

میزها، کانترها، روشویی ها در پایانه های مسافربری و فرودگاه ها همواره در معرض تماس دست و استفاده افراد هستند. به لطف آنتی باکتریال بودن و نظافت آسان صفحات کورین، میتوان از رعایت بهداشت در این مکان های عمومی اطمینان حاصل کرد. امکان ترمیم و نگهداری ساده نیز باعث شده که ظاهر فرودگاه ها پس از سال ها خدمات دهی همچنان مدرن و زیبا به نظر آید.

کورین در سرویس های بهداشتی و حمام:

نظافت آسان، عدم لکه پذیری، آنتی باکتریال بودن و عدم جذب رطوبت همگی دلایلی هستند که باید از کورین ها در این مکان ها استفاده شود.

کورین در نمای خارجی ساختمان:

به دلیل مقاومت بالا در مقابل شرایط جوی و اشعه فرابنفش، کورین گزینه بسیار مناسبی جهت خلق نماهای یکپارچه، مدرن و بی نظیر خارجی ساختمان می باشد.

مبلمان اداری و منزل:

چه طرح شما چند ضلعی باشد، چه نور پردازی داشته باشد، چه نیاز به ابزار خوری و حکاکی داشته باشد و یا حتی 3 بعدی و چند وجهی باشد هایمکس تمامی محدودیت های طراحی را از پیش روی شما برمیدارد و دست شما در خلق ایده ها باز است. مبلمانی را خلق کنید که با سایر متریال های مرسوم امکانش وجود ندارد.

بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، مطب های پزشکی و محیط های درمانی و بهداشتی:

داشتن بالاترین استانداردها برای مقاومت در مقابل مواد شیمیایی، آنتی باکتریال بودن، مقاومت رطوبتی و لکه پذیری و در عین حال نگهداری و نظافت آسان استفاده از هر متریالی در فضاهای بیمارستان، آزمایشگاه و محیط های بهداشتی را با چالش روبرو میکند. در چنین شرایطی کورین هایمکس گزینه ای بی رقیب برای چنین فضاهایی است.

هتل، رستوران ها، فست فودها، سلف سرویس و … :

جمعیت زیاد، تماس های مکرر دست، سلامت غذایی، بهداشت، نظافت آسان و مقاومت در مقابل لکه همه و همه از دلایلی هستند که هایمکس در چنین فضاهایی برای کانترها، سرویس های بهداشتی، میزها و…  بهترین گزینه محسوب می شود.

دیدگاه تان را بنویسید

مقاله ها

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازدهی 0 / 5. 0